Apteka

Paracetamol Accord 500mg, 100 tabletek


Produkt leczniczy

Dostawa będzie bezpłatna jeśli dodasz 300.00 zł więcej do koszyka

Wskazania:

Ból, gorączka.

Właściwości:

Objawowe leczenie bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego i (lub) gorączki.

Dawkowanie:

Dorośli i młodzież w wieku 15 lat (> 55 kg masy ciała):

1 - 2 tabletki (500-1000 mg paracetamolu), do 6 tabletek (3000 mg paracetamolu) w ciągu 24 godzin.

Dzieci i młodzież w wieku do 15 lat:

6-9 lat: pół tabletki (250 mg paracetamolu), do 4-6 razy w ciągu 24 godzin.

9-12 lat: 1 tabletka (500 mg paracetamolu), do 3-4 razy w ciągu 24 godzin.

12-15 lat: 1 tabletka (500 mg paracetamolu), do 4-6 razy w ciągu 24 godzin.

Składniki:

Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Producent: ACCORD HEALTHCARE LTD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany na stronie.

Oceń produkt

Zadaj pytanie o produkt

Zadajesz pytanie jako / Adres zwrotny: