Apteka

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać produkty do listy zakupów.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać produkty do listy zakupów.

Cefalgin, 10 tabletek


Produkt leczniczy

Dostawa będzie bezpłatna jeśli dodasz 300.00 zł więcej do koszyka

Wskazania: bóle o słabym lub umiarkowanym nasileniu: migrenowe bóle głowy, bóle zębów, bóle miesiączkowe, nerwobóle, gorączka.

Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol 250mg, propyfenazon 150mg, kofeinę 50mg oraz substancje pomocnicze.

Działanie: Cefalgin jest lekiem złożonym, zawierającym jako substancje czynne paracetamol i propyfenazon o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz małą dawkę kofeiny. Substancje czynne wchodzące w skład leku wspomagają wzajemnie swoje działanie. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu.

Dawkowanie: dorośli: jednorazowo od 1 do 2 tabletek. W razie potrzeby dawkę można powtarzać do 3 razy na dobę. Tabletkę należy popić dużą ilością wody. Leku nie należy przyjmować dłużej niż 7 dni bez porozumienia z lekarzem. Lek Cefalgin należy przyjmować po jedzeniu, obficie popijając wodą.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedokrwistość, leukopenia, agranulocytoza, wrodzony niedobór dehydrogenazy-6-fosforanowej, nadciśnienie tętnicze, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ostra porfiria wątrobowa, choroba alkoholowa, ciąża, laktacja.

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Producent: PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany na stronie.

Oceń produkt

Zadaj pytanie o produkt

Zadajesz pytanie jako / Adres zwrotny: